Aktualności

Wydrukuj

Ciekawe orzeczenie BGH dot. wykorzystania zabawnych "wstawek" filmowych w trakcie trwania audycji (show) telewizyjnej

12.10.2008
 przez Janusz Piotr Kolczyński  |  
Komentarze: 1
Okazuje się, że wykorzystanie zabawnych "wstawek" filmowych w trakcie trwania audycji (show) telewizyjnej (na ekranie), narusza prawa autorskie producenta tego filmu i nie może być uznane za dozwolony użytek (prawo cytatu).

Szerzej na ten temat pod tym adresem.

Dodaj do:

Chciałbyś skomentować powyższy tekst? Zaloguj się, aby rozpocząć dyskusję:

Logowanie:

Twój e-mail:
Hasło:

Załóż konto:

W trosce o wysoki poziom merytoryczny i naukowy serwisu uznaliśmy, że możliwość komentowania będą mieli tylko zalogowani Użytkownicy. Mamy nadzieję, że to zrozumiesz i że ta drobna niedogodność nie spowoduje, że wycofasz się z zamiaru komentowania. W zamian zyskasz pewność, że teksty Twojego autorstwa nie zaginą wśród anonimowych i nic nie wnoszących komentarzy.
Przeczytaj regulamin » Kliknij, aby założyć konto »
 

Komentarze: 1

08.01.2021, 13:16
skomentuj kopiuj link

Dzień dobry, mam 2 pytania dotyczące tego wpisu. Co znaczy "BHG" z tytułu tego wpisu. I dlaczego podana jest tam dawna sprawa sądowa w Niemczech? Czy autor miał na myśli przedstawienie sytuacji prawnej w Niemczech? Czy w Polsce? 

Ostatnio dołączyli

Ostatnio dodany komentarz

15.02.2021, 01:15
Cześć, mam problem. Piszę pracę na temat wielu rysunków naskalnych, których na pewno nie obwiedzę osobiście. Muszę skorzystać z cudzych zdjęć i z przerysów (około 100 obiektów, w 40 książkach i artykułach). Jak zdobyc prawo do publikacji tych zdjęć w mojej pracy? Prawie nikt... więcej »

Nasi komentatorzy