Ustawa o prawie autorskim

Wydrukuj

Chciałbyś skomentować powyższy tekst? Zaloguj się, aby rozpocząć dyskusję:

Logowanie:

Twój e-mail:
Hasło:

Załóż konto:

W trosce o wysoki poziom merytoryczny i naukowy serwisu uznaliśmy, że możliwość komentowania będą mieli tylko zalogowani Użytkownicy. Mamy nadzieję, że to zrozumiesz i że ta drobna niedogodność nie spowoduje, że wycofasz się z zamiaru komentowania. W zamian zyskasz pewność, że teksty Twojego autorstwa nie zaginą wśród anonimowych i nic nie wnoszących komentarzy.
Przeczytaj regulamin » Kliknij, aby założyć konto »

Ostatnio dołączyli

Ostatnio dodany komentarz

23.08.2022, 12:38
Nie tylko nie można sprzedawać ale i dowolnie udostępniać oraz rozpowszechniać - art. 116 . Skopiować można tylko na własny użytek i to z zakupionego przez siebie oryginału lub od osoby z którą pozostajemy w bliskich stosunkach art 23 p 1. więcej »

Nasi komentatorzy