Społeczność

Serwis Społecznościowy PrawoAutorskie.pl powstał, aby wspierać naukę i praktykę prawa autorskiego i pozostałych dziedzin prawa własności intelektualnej. Jest on adresowany do zainteresowanych promowaniem poglądów prawnych w formie naukowej lub praktycznej.

Serwis udostępnia unikalną w skali Internetu funkcjonalność, tj. dedykowany system komentarzowy, który umożliwia komentowanie konkretnych przepisów ustawy wraz z przypisami. Staraliśmy się możliwie doskonale połączyć książkę, jaką znamy z jej elektronicznym odpowiednikiem.

Jesteśmy z jednej strony klasycznym publikatorem, z drugiej pomagamy budować społeczność komentatorów, znawców w danej dziedzinie prawa. Umożliwiamy komentatorom promocję własnych poglądów prawnych, które mogą stać się ciekawym materiałem doktrynalnym, ale również podporą dla stron w postępowaniach sądowych. Chcemy, aby tytuł przekazywał informacje przetworzone, kreujące wartość dodaną, a nie tzw. proste informacje prasowe, których pełno we współczesnym Internecie.

Historia powstania serwisu PrawoAutorskie.pl sięga 2001 r. Wtedy to zarejestrowano domenę o tej nazwie i powstał pierwszy biznesplan serwisu. W 2003 r. uzyskał on wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie PINkubator Biznesu organizowanym przez Radio PIN i miesięcznik Finansista.

Obecny pomysł serwisu wykrystalizował się na przełomie 2007 i 2008 r., a w 2010 r. PrawoAutorskie.pl stał się serwisem internetowym i usługą badawczo-rozwojową.

Przeczytaj nasz regulamin.
Zarejestrowanych komentatorów: 146
Komentarze: 1
Komentarze: 1
Komentarze: 0
Komentarze: 0
Komentarze: 0
Komentarze: 1
Komentarze: 0
Komentarze: 0
Strona:  1  2  3  4  5  6  7  »  »

Ostatnio dołączyli

Ostatnio dodany komentarz

19.06.2020, 20:06
Wzór obliczeniowy to koncepcja matematyczna, która jest wyłączona z ochrony. Art. 1 Ust. 221. Ochroną objęty może być wyłącznie sposób wyrażenia; nie są objęte ochroną odkrycia, idee, procedury, metody i zasady działania oraz koncepcje matematyczne.Więc jeśli używasz samego... więcej »

Nasi komentatorzy