O nas

W skład kolegium redakcyjnego Serwisu Społecznościowego PrawoAutorskie.pl wchodzą:

Janusz Piotr Kolczyński – wydawca i redaktor naczelny.

Janusz jest radcą prawnym. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w doradztwie na rzecz klientów. Obecnie zarządza C.R.O.P.A. Kancelarią Radcowską J.P.Kolczyński. Współpracował z wiodącymi kancelariami prawniczymi oraz międzynarodowymi firmami doradczymi, gdzie pracował w charakterze radcy prawnego oraz szefa praktyki prawa własności intelektualnej, nowych technologii i mediów. Do jego wcześniejszych doświadczeń należy m.in. szefowanie najbardziej znanemu w Polsce czasopismu dla młodych prawników. Jest tatą dwójki maluchów i od wielu lat bardzo lubi taijiquan oraz wschodnie sztuki walki jak również tamtejszą kulturę. Kiedyś przez pół roku był nauczycielem języka niemieckiego w szkole podstawowej na Kaszubach, co bardzo miło wspomina.

Dominika Sułecka – członek kolegium redakcyjnego, sekretarz redakcji.

Dominika ukończyła prawo na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Obroniła pracę na temat "Rozporządzania prawami majątkowymi w prawie autorskim". Na co dzień współpracuje z C.R.O.P.A. Kancelarią Radcowską. Ukończyła studia podyplomowe w dziedzinie prawa własności intelektualnej na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie przygotowywuje się do egzaminu wstępnego na aplikację radcowską. W wolnym czasie lubi czytać książki oraz uczęszczać na zajęcia zumby.

Można do nas napisać na adres: info(at-czyli małpa)cropa.org

Kontakt z wydawcą i redaktorem naczelnym: j.kolczynski(at-czyli małpa)cropa.org

Ostatnio dołączyli

Ostatnio dodany komentarz

19.06.2020, 20:06
Wzór obliczeniowy to koncepcja matematyczna, która jest wyłączona z ochrony. Art. 1 Ust. 221. Ochroną objęty może być wyłącznie sposób wyrażenia; nie są objęte ochroną odkrycia, idee, procedury, metody i zasady działania oraz koncepcje matematyczne.Więc jeśli używasz samego... więcej »

Nasi komentatorzy