O nas

W skład kolegium redakcyjnego Serwisu Społecznościowego PrawoAutorskie.pl wchodzą:

Janusz Piotr Kolczyński – wydawca i redaktor naczelny.

Janusz jest radcą prawnym. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w doradztwie na rzecz klientów. Obecnie zarządza C.R.O.P.A. Kancelarią Radcowską J.P.Kolczyński. Współpracował z wiodącymi kancelariami prawniczymi oraz międzynarodowymi firmami doradczymi, gdzie pracował w charakterze radcy prawnego oraz szefa praktyki prawa własności intelektualnej, nowych technologii i mediów. Do jego wcześniejszych doświadczeń należy m.in. szefowanie najbardziej znanemu w Polsce czasopismu dla młodych prawników. Jest tatą dwójki maluchów i od wielu lat bardzo lubi taijiquan oraz wschodnie sztuki walki jak również tamtejszą kulturę. Kiedyś przez pół roku był nauczycielem języka niemieckiego w szkole podstawowej na Kaszubach, co bardzo miło wspomina.

Dominika Sułecka – członek kolegium redakcyjnego, sekretarz redakcji.

Dominika ukończyła prawo na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Obroniła pracę na temat "Rozporządzania prawami majątkowymi w prawie autorskim". Na co dzień współpracuje z C.R.O.P.A. Kancelarią Radcowską. Ukończyła studia podyplomowe w dziedzinie prawa własności intelektualnej na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie przygotowywuje się do egzaminu wstępnego na aplikację radcowską. W wolnym czasie lubi czytać książki oraz uczęszczać na zajęcia zumby.

Można do nas napisać na adres: info(at-czyli małpa)cropa.org

Kontakt z wydawcą i redaktorem naczelnym: j.kolczynski(at-czyli małpa)cropa.org

Ostatnio dołączyli

Ostatnio dodany komentarz

06.10.2022, 10:37
Powinny być z tego wyłączone osoby pełniące funkcje publiczne. Np. urzędnicy wprowadzający dezinformację. Bo inaczej jest to ochrona własnej d... a nie twarzy. więcej »

Nasi komentatorzy