Aktualności

Wydrukuj

E.I.P.R. - Country Correspondent for Poland – Autopromocja

20.04.2012
 przez Od Redakcji  |  
Komentarze: 0
Miło nam poinformować, że Kancelaria wydająca tytuł PrawoAutorskie.pl została korespondentem narodowym z Polski brytyjskiego miesięcznika European Intellectual Property Review (E.I.P.R.)

E.I.P.R. jest wiodącym w Europie tytułem prasowym poruszającym tematy związane z aktualnym rozwojem prawa własności intelektualnej w tym w szczególności praw autorskich, prawa znaków towarowych oraz nowych technologii. Miesięcznik jest wydawany przez brytyjskie wydawnictwo Sweet & Maxwell, które należy do wydawnictwa Thomson Reuters (Professional) UK Limited. W radzie naukowej tytułu zasiadają: profesor Lionel Bently, profesor, W.R. Cornish QC, profesor G. Dworkin, Ian Karet, profesor Jim Lahore, Mary Vitoria Q.C., Geoffrey Hobbs Q.C., dr Ilanah Simon Fhima, John R Olsen, Fiona Clark.

Będziemy informować Czytelników PrawoAutorskie.pl o komentarzach zamieszczanych w ramach współpracy z E.I.P.R. w formie tzw. case comments.

Ponieważ miesięcznik E.I.P.R. należy od lat do jednego z najbardziej uznanych i ważnych źródeł znajomości prawa własności intelektualnej w Europie jako Redakcja cieszymy się z faktu nawiązania współpracy i liczymy, że będzie ona owocna. Informujemy jednocześnie, że pierwszy artykuł powstały w ramach tej współpracy zostanie opublikowany w numerze 6 E.I.P.R. w maju 2012 r.

Dodaj do:

Chciałbyś skomentować powyższy tekst? Zaloguj się, aby rozpocząć dyskusję:

Logowanie:

Twój e-mail:
Hasło:

Załóż konto:

W trosce o wysoki poziom merytoryczny i naukowy serwisu uznaliśmy, że możliwość komentowania będą mieli tylko zalogowani Użytkownicy. Mamy nadzieję, że to zrozumiesz i że ta drobna niedogodność nie spowoduje, że wycofasz się z zamiaru komentowania. W zamian zyskasz pewność, że teksty Twojego autorstwa nie zaginą wśród anonimowych i nic nie wnoszących komentarzy.
Przeczytaj regulamin » Kliknij, aby założyć konto »
 
Ten tekst nie był jeszcze komentowany.
Możesz być pierwszy.

Ostatnio dołączyli

Ostatnio dodany komentarz

06.10.2022, 10:37
Powinny być z tego wyłączone osoby pełniące funkcje publiczne. Np. urzędnicy wprowadzający dezinformację. Bo inaczej jest to ochrona własnej d... a nie twarzy. więcej »

Nasi komentatorzy